Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 348. - Kiemelt játék: - Ügynökség

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Ügynökség társasjáték

Minden Ügynökség izgalmas story egy garázsvásárral kezdődik. Ez most sincs másképp, ugyanis négy fő karakterünk egy garázsvásárba találják meg életük társasjátékát, a Kulcsot. A játék azonban a menetek során egyre kísértetiesebben hasonlít saját életükre, ez pedig rengeteg kérdést vet fel...Stratégiai nyomozós játék, az izgalmas játék szerelmeseinek!

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2024. május 27. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Könyvtár Társasjáték Klub