Bejelentkezés

Címlap

Játékos szervezetek, csoportok támogatása

Nyomtatóbarát változatPDF változat

Hogyan támogathat játékos szervezeteket, csoportokat?

Közreműködéssel, eszközzel, anyaggal, pénzzel - minden kisebb-nagyobb támogatás jól jön!

A világgazdasági válság és különösen Magyarország nehéz gazdasági helyzete miatt a civil szervezetek, csoportok bevételei, támogatási forrásai jelentősen lecsökkentek. A játékkultúra valamely átfogó vagy speciális területével foglalkozó szervezetek esetén sincs ez másképpen.

A játék-játszás a gyerekkorban a nevelés, az információk bevésésének része, felnőtt korban is segíti az élethosszig tartó tanulást , kreativitás fejlesztése révén pedig a jó munkahelyek megszerzését vagy munkahelyek megtartását jelentős mértékben segítheti.

Kérjük, lehetőségei szerint támogassa a területen működő szervezetek céljainak elérést!

Hogy milyen szervezeteket és milyen módon tud segíteni?

A homoludens.hu Egyesület az Internet Játékház keretében folyamatosan gyűjti és közreadja a szervezetektől bejövő információkat:
- szervezetek elérhetősége, tevékenysége
- jogosultak-e a civil 1% gyűjtésére, nyomtatható nyilatkozatokkal
- van-e esetleg on-line, bankkártyás adomány gyűjtésére lehetősége az adott szervezetnek
- milyen használt eszközöket, megmaradt anyagokat kérnek, ami tevékenységükhöz szükséges
- ha valaki szeretne egy adott szervezet tagságához tartozni, akkor ezt a kapcsolatfelvételt is igyekszünk felgyorsítani, a szükséges információkat elérhetővé tenni

Nem csak azokról a szervezetekről adunk információkat, amelyek külön társ-honlappal rendelkeznek a homoludens.hu rendszerében, hanem minden más játékos szervezetről is, amelyekről tudomásunk van, ill. amelyek regisztrálják magukat a szervezetek közé.

A projekt megvalósulását a támogatja.

Játékkategória: 
részben játék