jáTÉKA kiállítás 35: Tavaszváró játékok

Tavaszváró játékok kiállítás plakát

A homoludens.hu Egyesület által létrehozott jáTÉKA kamara kiállítás sorozat 35. tagja. Öt tárlóban érdekes játékújdonságokat tekinthetnek meg az érdeklődők, melyek Magyarországon 2022-2023-ban jelentek meg. Hagyományainknak megfelelően vannak köztük gyerek és családi játékok, hosszabb, lepakolós játékok, asszociációs, stratégiai, logikai érdekességek és magyar fejlesztésű játékok is.

A kiállítás játékai:

A ködbe zárt Carcassonne
Lenny's Limo
Mimix
Nomad
Catan Párbaj (Duel)
Exit játékok
Adventure Games játékok

Kutyapark
Papírkazamaták
Shadow Glyphs
Kaspó

Patchwork- Szerelmespároknak
Clinic Rush
Monopolis
Tekergő medvék

Friends (a TV sorozat) - Verseny a Central Perkig
Jurassic World (a sorozat) - Dínóvadászat
Color Addict Puzzle
Állatlesen

A kiállításmegnyitó: 2023. március 3. péntek 18 óra 30 perc.
A kiállítás játékait kipróbálhatjátok a Családi Társasjáték Klubban, a Ki nevet a végén Társaskörben és egyéb rendezvényeinken.

A kiállítás a homoludens.hu Egyesület és a Kult13 közös programja, amelyhez az Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház biztosítja a helyszínt. A kiállítás megvalósításának támogatója a XIII. Kerületi Önkormányzat.

A kiállítás a Gyermek- és Ifjúsági Ház teljes nyitvatartási idejében, ingyenesen megtekinthető.

2023. március 3. 18.30 - 2023. május 21. 18.00
kiállítás