jáTÉKA kiállítás 32: Köszönjük! játékok

kiállítás plakát

A homoludens.hu Egyesület által létrehozott jáTÉKA kamara kiállítás sorozat 32. tagja. Olyan játékokat válogattunk össze, melyeket az utóbbi időben önkormányzati civil pályázati támogatásokból vásároltunk, ill. a klubba járó játékostársaink ajánlottak fel az egyesület számára. Igazi vegyesfelvágott, így mindenki megtalálja közöttük az érdeklődésének megfelelő különlegességet.

A kiállítás játékai:

The Crew
Tichu
Túlvilági történetek

A kiállításmegnyitó: március 4. péntek 18 óra 30 perc.
A kiállításmegnyitó után a játékokat kipróbálhatjátok a Családi Társasjáték Klubban és egyéb tavaszi rendezvényeinken.

A kiállítás a homoludens.hu Egyesület és a Kult13 közös programja, amelyhez az Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház biztosítja a helyszínt. A kiállítás megvalósításának támogatója a XIII. Kerületi Önkormányzat.

A kiállítás a Gyermek- és Ifjúsági Ház teljes nyitvatartási idejében, ingyenesen megtekinthető.

2022. március 4. 18.00 - 2022. május 15. 18.00
kiállítás