Népi Játéktér

Népi hangulatban kitelepülő játszóházunk, kézműveseink, társasjátékaink és bohócunk egész délután várja a családokat és gyermekeket a József Attila téren!

A homoludens.hu Egyesület a rendezvény egyik elemeként asztali és kerti társasjátékokat visz.

2013. augusztus 31. 15.00 - 19.00
További információ:

+36 1 330 5357, 75ev@bp13.hu

Játéktér

Hozzászólás-megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás-megjelenítési mód a „Beállítások mentése” gombbal rögzíthető.

Ákossal és új önkéntesünkkel,

Ákossal és új önkéntesünkkel, Lászlóval tartottuk a játszóházat. Kellemes, napos idő volt, úgyhogy 5 órától már minden asztalunknál játszottak. Új barátaink, Balázsék még haza is ugrottak, hogy elhozzák nekünk kipróbálni a Blokus 3D játékot (és egy adag szilvát is hoztak desszertként), megpróbálom beszerezni a klub számára. Ákos új szabályváltozatot mutatott a Quarto-hoz, izgalmas játékmenetet eredményez, ha lesz időm, majd beírom a játék leírásához.