Vállalati együttműködések a homoludens.hu Egyesülettel

Vállalati együttműködés

A homoludens.hu Egyesület tagjai több évtizedes tapasztalattal bírnak rendezvények szervezésében és lebonyolításában, így vállalatok számára is különleges lehetőségeket tudnak biztosítani.

Jelmondatunk: JÁTSZANI TANÍTUNK. MINDENKIT, MINDENHOL.

Egyesületünkkel évente 150-170 napon valamilyen közösségben játszunk, kézműveskedünk, kreatív programokat valósítunk meg. Játékklubokat működtetünk, játéknapokat szervezünk, játékkiállításokat rendezünk, nyári táborok szakmai programját vezetjük. A saját szervezésű Családi Játék Hétvége sikeres megvalósításában 70 önkéntesünk és közösségi szolgálatos diákunk vesz részt évente.

Sokféle hátrányos helyzetű közösségben is megfordultunk már, például mozgássérülteknél, vakok és gyengénlátóknál, gyerekek átmeneti szállásán, végtaghiányos gyerekeknél, nyugdíjas otthonokban.

Büszkék vagyunk arra, hogy mindenhová el tudtuk vinni a közös játék örömét!

Játékeszközeink felerészben bolti kiváló társasjátékok, felerészben pedig cégre szabható különleges játékos elemek, szabadtéri játékok és saját készítésű egyedi óriás fajátékok.

Kisebb cégektől a nagyvállalatokig egyaránt együttműködő partnerek lehetünk az alábbi területeken:
- Fenntarthatósági projektek - ESG
- Vállalati társadalmi felelősségvállalás tevékenységek - CSR
- Vállalati dolgozói, családi és partner rendezvények egyedi programpontja
- Dolgozók önkénteskedési lehetősége
- Csapatépítő programok
- Egyedi játékok tervezése

Várjuk hívásukat (+36-20-9123516) vagy email megkeresésüket ( info@homoludens.hu)!

Szerző:
Csányi János