Bejelentkezés

Címlap

Játéktér - középkori játéktér

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Játéktér - Középkori játéktér

A hat alkalomból álló Játéktér rendezvénysorozat első állomása a középkor hangulatát idézi középkori interaktív játszóházzal, vetélkedőkkel, mesemondással és kézműves foglalkozásokkal. A rendezvényre családokat, kicsiket és nagyokat várnak Budapesten, az Angyalföldi József Attila Művelődési Központ előtti térre.

A homoludens.hu Egyesület a rendezvények egyik elemeként asztali és kerti társasjátékokat visz.

Időpont: 
2013. április 27. 15.00 - 19.00
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
További információ: 

+36 1 330 5357, 75ev@bp13.hu

Rendezvénysorozat cím: 
Játéktér

Hozzászólások

Hozzászólás-megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás-megjelenítési mód a „Beállítások mentése” gombbal rögzíthető.

Sokféle érdekes foglalkozás

Sokféle érdekes foglalkozás várta a téren a gyerekeket és a felnőtteket. Én pl. pénzt, XIII. kerületi jubileumi pénzt vertem saját magamnak, rögtön többet is, hogy snóblizni taníthassunk majd velük. A kisebbik lányom az ugrálóvárban és a gyöngyfűzésnél jeleskedett.
Ákossal tanítottunk társasjátékokat. Jónéhányan eljöttek a társasjáték klub rendszeres és alkalmi látogatói közül és a Tücsöktanyás rendezvényeken megismert több családot szintén köszönthettünk a rendezvényen. Különösen nagy sikert arattak a szabadtéri játékaink.