Ki nevet a végén Társasjáték Klub - 21. alkalom

Ki nevet a végén társaskör

Játszóház 2011. őszétől.
Nagy óvodásokkal, kisiskolásokkal és szüleikkel társasozunk.

A Tücsöktanya szeretettel fogadja az öt éves kor alatti gyermekeket, testvéreikkel, szüleikkel és nagyszüleikkel közös játékra, kézműveskedésre, dalolásra, beszélgetésre.

A vasárnapi rendezvényeken a homoludens.hu Egyesület is hozzájárul a programok színesítéséhez: társasjátékokat viszünk, hogy együtt játszhassanak a nagyobb gyerekek és szüleik, míg a kicsik a saját korosztályuknak megfelelő játékokkal foglalatoskodnak.

A kertben leszünk, ketten. Egyikünk társasozik az érdeklődőkkel, a másik pedig akadálypályát épít: mindenki kipróbálhatja ügyességét (segítünk, ha szükséges). Az akadálypálya négy feladatból áll, mindegyik helyen 1-1 kavicsot lehet begyűjteni. Ha összegyűlik 4 db, akkor beváltható kis ajándékra.

2012. június 10. 10.00 - 13.00
XIII. kerületi kártyával rendelkező családok számára ingyenes
További információ:

Telefon: +36 1 330 5357, +36 30 691 6391, +36 30 452 0430

Ki nevet a végén Társasjáték Klub

Hozzászólás-megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás-megjelenítési mód a „Beállítások mentése” gombbal rögzíthető.

Sok érdeklődő volt, az eső

Sok érdeklődő volt, az eső miatt a ház előterében voltunk, nem az udvarban. A mai napi négy feladat a pont(kavics) gyűjtő játékban: egy ugróiskola fajta, karikadobálás, karikaszurkálás és ping-pong labda fújás akadálypályán.
A társas- és logikai játékok közül a Billi a hód, a Csúcsforgalom, a Klickado és a Mókás horgász voltak a legsikeresebbek.