Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 325. - Kiemelt játék: Word Bits

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Word Bits társasjáték

Szókeresőben már profi vagy? Akkor íme számodra egy új kihívás! A Word Bits játék dobozában különleges dobókockákat találtok, melyek oldalán nem pöttyök vagy számok, hanem betűket találtok. Alkossatok minél gyorsabban egy értelmes szót a dobott betűkkel, és mondjátok be, hogy elvihessetek egy győzelmi pontot adó kártyát.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2023. november 20. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Könyvtár Társasjáték Klub