Ki nevet a végén Társasjáték Kör - Kiemelt játék: - Izzi

Izzi logikai társasjáték

Ha egy igazán rendhagyó játékot keresel, próbáld ki az IZZI-t! Gyönyörű, és könnyű megtanulni, de nagyon nehéz kirakni. A feladatod csupán annyi, hogy letedd a 64 IZZI lapkát úgy, hogy azok egy nagy négyzetet alkossanak. Az IZZI egyetlen szabálya az, hogy a szomszédos lapkák széleinek egyezniük kell, tehát a fehér a fehérrel, a fekete a feketével érintkezzen! Az IZZI-t játszhatod egyedül vagy a barátaiddal: ha egyszer elkezdted, nem tudod abbahagyni. Szerencsére nem is kell, mert az IZZI-nek milliárdnyi megoldása van. Minden IZZI megoldás egyedi és különleges.

A hétvégi rendezvényeken a homoludens.hu Egyesület is hozzájárul a programok színesítéséhez: társasjátékokat viszünk, hogy együtt játszhassanak a nagyobb gyerekek és szüleik, míg a kicsik a saját korosztályuknak megfelelő játékokkal foglalatoskodnak.

2022. május 15. 10.00 - 13.00
XIII. kerületi kártyával rendelkező családok számára ingyenes.
További információ:

Telefon: +36 1 330 5357, +36 30 691 6391, +36 30 452 0430