Bejelentkezés

Legközelebb

Címlap

Családi társasjáték klub 191. - Karácsonyi sokadalom

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Karácsonyi sokadalom

Elérkezett az esztendő utolsó társasjáték klubja, előttünk a szeretet ünnepe, a városban sokadalmak sokadalma, dúskálás a választékokban. ezért ma mi is dúskálhatunk a társasjátékokban. Megnyílik a játékraktár, választhatsz kedved szerint, mivel szeretnéd tölteni az estét. Hát..., nem mintha ezidáig nem lehetett volna, de most még inkább!

Ha kellemes társaságban szeretnél társasjátékozni, új játékpartnerre szeretnél szert tenni, gyere közénk! Több mint 400 féle játék közül választhatsz. Játékmestereink segítenek a játékszabályok megismerésében. Már 6 éves kortól várjuk a gyerekeket és szüleiket, és vannak látogatók 90 éves korúakig minden korosztályból.

A klub a homoludens.hu Egyesület, Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház és a XIII. kerületi Önkormányzat támogatásának köszönhetően ingyenesen látogatható, nincs tagdíj, nincs belépődíj!

Időpont: 
2019. december 20. 18.00 - 21.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
További információ: 

További információt egyesületünk telefonszámán tudunk adni: 06-30-9346297

Rendezvénysorozat cím: 
Családi társasjáték klub