Bejelentkezés

Legközelebb

Címlap

Családi társasjáték klub 190. Mikulással - Új játékunk: Underground Panic

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Underground Panic társasjáték

Az Underground Panic társasjáték megtanít együttműködni, ám mégis van győztese az együttműködésnek. Egy ürgecsaládot kell végigvezetni a járatokon, hogy megmenekülhessenek az áradástól, de a játékosok a kollaborálás mellett pontokat is gyűjthetnek, amelyek fontosak lesznek az elszámolásnál.

Vendégünk a Mikulás. Aki előad valamilyen produkciót, az ajándékot kap tőle, akár a felnőttek is!

Ha kellemes társaságban szeretnél társasjátékozni, új játékpartnerre szeretnél szert tenni, gyere közénk! Több mint 400 féle játék közül választhatsz. Játékmestereink segítenek a játékszabályok megismerésében. Már 6 éves kortól várjuk a gyerekeket és szüleiket, és vannak látogatók 90 éves korúakig minden korosztályból.

A klub a homoludens.hu Egyesület, Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház és a XIII. kerületi Önkormányzat támogatásának köszönhetően ingyenesen látogatható, nincs tagdíj, nincs belépődíj!

Időpont: 
2019. december 6. 18.00 - 21.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
További információ: 

További információt egyesületünk telefonszámán tudunk adni: 06-30-9346297

Rendezvénysorozat cím: 
Családi társasjáték klub