Bejelentkezés

Legközelebb

Címlap

Családi társasjáték klub 181. - Vendégünk: Aczél Zoltán, játékfejlesztő

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Lélekpillangó társasjáték

Aczél Zoltán, a Gémklub vezetője a vendégünk, akinek több társasjátéka jelent már meg külföldön és Magyarországon. A jáTÉKA kiállítás 25: Magyar játékok kiállításunkon a Pende és a Lélekpillangó játékai láthatók, de a homoludens.hu Egyesület gyűjteményében a Piszkos Fred játék is megtalálható.

Ha kellemes társaságban szeretnél társasjátékozni, új játékpartnerre szeretnél szert tenni, gyere közénk! Több mint 350 féle játék közül választhatsz. Játékmestereink segítenek a játékszabályok megismerésében. Már 6 éves kortól várjuk a gyerekeket és szüleiket, és vannak látogatók 90 éves korúakig minden korosztályból.

A klub a homoludens.hu Egyesület, Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház és a XIII. kerületi Önkormányzat támogatásának köszönhetően ingyenesen látogatható, nincs tagdíj, nincs belépődíj!

Időpont: 
2019. május 10. 18.00 - 21.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
További információ: 

További információt egyesületünk telefonszámán tudunk adni: 06-30-9346297

Rendezvénysorozat cím: 
Családi társasjáték klub