Bejelentkezés

Legközelebb

Címlap

Családi társasjáték klub 176. - Kiemelt játék: Kétszemélyes játékok készítése

Nyomtatóbarát változatPDF változat

Nem biztos, hogy mindig kéznél van egy-egy társasjáték. Nem biztos, hogy mindig van pénzünk egy újat venni. De ha van kedvünk játszani, semmi sem gátolhat meg abban, hogy magunk készítsük el játékainkat. Ebben segít Mátyás Attila, észre sem veszed, máris elkészítettél egy kétszemélyes társasjátékot.

Ha kellemes társaságban szeretnél társasjátékozni, új játékpartnerre szeretnél szert tenni, gyere közénk! Több mint 350 féle játék közül választhatsz. Játékmestereink segítenek a játékszabályok megismerésében. Már 6 éves kortól várjuk a gyerekeket és szüleiket, és vannak látogatók 90 éves korúakig minden korosztályból.


A klub a homoludens.hu Egyesület, Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház és a XIII. kerületi Önkormányzat támogatásának köszönhetően ingyenesen látogatható, nincs tagdíj, nincs belépődíj!

Időpont: 
2019. március 1. 18.00 - 21.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
További információ: 

További információt egyesületünk telefonszámán tudunk adni: 06-30-9346297

Rendezvénysorozat cím: 
Családi társasjáték klub