Bejelentkezés

Legközelebb

Címlap

Családi társasjáték klub 175. - Kiemelt játék: Ostábla

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Ostábla

Ostábla vagy Backgammon ismerős volt az ókori görögök, rómaiak előtt is. Ezek történetéről mesél nekünk és tanítja is nekünk Buza Gyula. Kivesszük a jáTÉKA kiállításból a Szíriában készült, hozzá tartozó játéktáblát és persze kipróbálható a kiállítás többi különlegessége is.

Ha kellemes társaságban szeretnél társasjátékozni, új játékpartnerre szeretnél szert tenni, gyere közénk! Több mint 350 féle játék közül választhatsz. Játékmestereink segítenek a játékszabályok megismerésében. Már 6 éves kortól várjuk a gyerekeket és szüleiket, és vannak látogatók 90 éves korúakig minden korosztályból.


A klub a homoludens.hu Egyesület, Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház és a XIII. kerületi Önkormányzat támogatásának köszönhetően ingyenesen látogatható, nincs tagdíj, nincs belépődíj!

Időpont: 
2019. február 15. 18.00 - 21.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
További információ: 

További információt egyesületünk telefonszámán tudunk adni: 06-30-9346297

Rendezvénysorozat cím: 
Családi társasjáték klub