Ki nevet a végén Társasjáték Kör - Kocka puzzle feladatkártyákkal

Kocka puzzle feladatkártyákkal

A Kocka puzzle feladatkártyákkal nagyon egyszerű és gyerekek által kedvelt játék, fejleszti a megfigyelőképességet, alkotóképességet a kis csemeték soraiban. Feladatkártyák szerint kell a kockákból kirakni az alakzatokat.

Játszóház a Tücsöktanyán. Nagy óvodásokkal, kisiskolásokkal és szüleikkel társasozunk.

Tücsök Kézműves Műhely, Családi társaskör, játszóház.

A hétvégi rendezvényeken a homoludens.hu Egyesület is hozzájárul a programok színesítéséhez: társasjátékokat viszünk, hogy együtt játszhassanak a nagyobb gyerekek és szüleik, míg a kicsik a saját korosztályuknak megfelelő játékokkal foglalatoskodnak.

A Tücsöktanya szeretettel fogadja az öt éves kor alatti gyermekeket, testvéreikkel, szüleikkel és nagyszüleikkel közös játékra, kézműveskedésre, dalolásra, beszélgetésre.

2018. október 28. 10.00 - 13.00
XIII. kerületi kártyával rendelkező családok számára ingyenes.
További információ:

Telefon: +36 1 330 5357, +36 30 691 6391, +36 30 452 0430