Ki nevet a végén Társasjáték Kör - Új játékunk: Ki tudod találni?

Ki tudod találni? társasjáték

Mai újdonságunk: A „Ki tudod találni?” társasjáték határtalan szórakozást tartogat a család minden tagjának! A játék lényege a különböző hangok felismerése, cselekvések és utánzások kitalálása. Ez a kihívásokkal teli társasjáték tökéletes választás a kellemes családi délutánok kellékeként!

Játszóház a Tücsöktanyán. Nagy óvodásokkal, kisiskolásokkal és szüleikkel társasozunk.

Tücsök Kézműves Műhely, Családi társaskör, játszóház.

A hétvégi rendezvényeken a homoludens.hu Egyesület is hozzájárul a programok színesítéséhez: társasjátékokat viszünk, hogy együtt játszhassanak a nagyobb gyerekek és szüleik, míg a kicsik a saját korosztályuknak megfelelő játékokkal foglalatoskodnak.

A Tücsöktanya szeretettel fogadja az öt éves kor alatti gyermekeket, testvéreikkel, szüleikkel és nagyszüleikkel közös játékra, kézműveskedésre, dalolásra, beszélgetésre.

2018. január 28. 10.00 - 13.00
XIII. kerületi kártyával rendelkező családok számára ingyenes.
További információ:

Telefon: +36 1 330 5357, +36 30 691 6391, +36 30 452 0430