Társasjáték klub a múzeumban 10. : Új játék: PixBox

Pixbox társasjáték

Új játék: PixBox
A PixBox kártyajátékban a piros feladatkártyák alapján kell az átlátszó kártyákból kialakítani a megfelelő kocka alakzatot.

Minden hónap 1. és 3. szerdáján találkozhatnak egymással a játék, játszás iránt érdeklődő felnőttek és családok. Gyerekeket már 6 éves kortól várunk - számukra sokféle készségfejlesztő játékunk van. Kipróbáljuk a legújabb társasjátékokat, különleges retró játékokat és régi idők játékait is. Sokféle érdekes játékot hozunk: kvíz, nyelvi, stratégiai, logikai, kártyás, dobókockás, rövid és hosszú, mindenféle, ami 6-99 éves korosztályoknak izgalmas, tartalmas időtöltést jelent. Képzett játékmesterek segítenek a szabályok ismertetésében, ajánlanak játékokat, akár be is ülnek hozzátok egy körre játszani.

A játékklub 2017. február 15-én indult a Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum és a homoludens.hu Egyesület együttműködésében.

2017. november 22. 17.00 - 20.00
Belépődíj: 500 Ft/fő vagy 1000 Ft/család.
További információ:

Kiss Hajnalka 1/375-6249, kiss.hajnalka.mkvm@gmail.com