Bejelentkezés

Címlap

Családi társasjáték klub 151. - Kiemelt játék: Istanbul

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Istanbul társasjáték

Kiemelt játék: Istanbul - Az Istanbul társasjátékban te vezeted egy kereskedő és 4 segítőjének csapatát 16 helyszínen a bazárban, hogy végül összegyűjthesd a diadalt jelentő öt rubintot. Van már rubintod? Nincs? Akkor próbáld meg nálunk!

Ha kellemes társaságban szeretnél társasjátékozni, új játékpartnerre szeretnél szert tenni, gyere közénk! Több mint 300 féle játék közül választhatsz. Játékmestereink segítenek a játékszabályok megismerésében. Már 6 éves kortól várjuk a gyerekeket és szüleiket, és vannak látogatók 90 éves korúakig minden korosztályból.


A klub a homoludens.hu Egyesület, Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház és a XIII. kerületi Önkormányzat támogatásának köszönhetően ingyenesen látogatható, nincs tagdíj, nincs belépődíj!

Időpont: 
2017. december 8. 18.00 - 21.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
További információ: 

További információt egyesületünk telefonszámán tudunk adni: 06-30-9346297

Rendezvénysorozat cím: 
Családi társasjáték klub