Bejelentkezés

Címlap

Családi társasjáték klub 146. - Kockakiállítás tárlatvezetéssel

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Kockajátékok kiállítás részlete

Szeretnél sok érdekességet megtudni a kockajátékokról, a dobókocka történetéről? Különleges lehetőséget kínálunk! Pálffy László matematikus mutatja be a Kockajáték kiállításunk tárgyait, mely kiállítás jelentős részben az ő gyűjteményének különleges darabjaiból ad válogatást. Kiemelten a kockás játékokat hozzuk a klubba kipróbálni, de persze ott lesznek a szokásos kedvencek is.
Ha jó idő lesz, a kertben kezdhetnek az érdeklődők a szabadtéri játékainkkal.

Ha kellemes társaságban szeretnél társasjátékozni, új játékpartnerre szeretnél szert tenni, gyere közénk! Több mint 300 féle játék közül választhatsz. Játékmestereink segítenek a játékszabályok megismerésében. Már 6 éves kortól várjuk a gyerekeket és szüleiket, és vannak látogatók 90 éves korúakig minden korosztályból.


A klub a homoludens.hu Egyesület, Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház és a XIII. kerületi Önkormányzat támogatásának köszönhetően ingyenesen látogatható, nincs tagdíj, nincs belépődíj!

Időpont: 
2017. szeptember 29. 18.00 - 21.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
További információ: 

További információt egyesületünk telefonszámán tudunk adni: 06-30-9346297

Rendezvénysorozat cím: 
Családi társasjáték klub