Ki nevet a végén Társasjáték Kör - új játékunk: Monstars

Monstars

Mai újdonságunk: A Monstars versenyen résztvevő 45 szörnynek különböző szemük, szájuk, szarvuk, karjuk, testük és lábuk van. A játékosok célja, hogy a kártya-szettjükből elsőként állítsák össze a középre kirakott szörnykártyán látható szörnyet.

Játszóház a Tücsöktanyán. Nagy óvodásokkal, kisiskolásokkal és szüleikkel társasozunk.

Tücsök Kézműves Műhely, Családi társaskör, játszóház.

A hétvégi rendezvényeken a homoludens.hu Egyesület is hozzájárul a programok színesítéséhez: társasjátékokat viszünk, hogy együtt játszhassanak a nagyobb gyerekek és szüleik, míg a kicsik a saját korosztályuknak megfelelő játékokkal foglalatoskodnak.

A Tücsöktanya szeretettel fogadja az öt éves kor alatti gyermekeket, testvéreikkel, szüleikkel és nagyszüleikkel közös játékra, kézműveskedésre, dalolásra, beszélgetésre.

2017. február 26. 10.00 - 13.00
XIII. kerületi kártyával rendelkező családok számára ingyenes.
További információ:

Telefon: +36 1 330 5357, +36 30 691 6391, +36 30 452 0430