Bejelentkezés

Címlap

Családi társasjáték klub 122. - Morzsabuli

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Farkas és kutyák játék a kertben

Ha kellemes társaságban szeretnél társasjátékozni, új játékpartnerre szeretnél szert tenni.

Sokan jelezték, hogy osztálykirándulás, más gyermeknapi rendezvények, utazás miatt nem tudtak eljönni a 2. Családi Játék NAP-ra. Itt a lehetőség egy kis "kárpótlásra": válogatunk a legjobb játékok közül, megnyitjuk új kiállításunkat, kipróbálhatók a régi/új kerti játékok.

Aki 5x jön a klubba, az automatikusan kap egy játékot (több féle TOP Trumpf, 1000 kilométer, Tricky Double, franciakártya pakli, autós kártyák, tehát elsősorban gyereknek tudunk az ajándékokkal kedveskedni). Még nem késő elkezdeni a pontgyűjtést! Amíg a felajánlott készlet tart!


A klub a homoludens.hu Egyesület, Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház és a XIII. kerületi Önkormányzat támogatásának köszönhetően ingyenesen látogatható, nincs tagdíj, nincs belépődíj!

Időpont: 
2016. június 10. 18.00 - 21.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
További információ: 

További információt egyesületünk telefonszámán tudunk adni: 06-30-9346297

Rendezvénysorozat cím: 
Családi társasjáték klub