Wizard Házibajnokság 2014 2. forduló

A homoludens.hu Egyesület a jáTÉKA5 kamara kiállításhoz kapcsolódóan Wizard kártyajáték versenyt szervez.

A verseny 18.30-kor kezdődik, de mindenkit kérünk, hogy 18.00-ig regisztráljon a helyszínen, hogy elő tudjuk készíteni a versenyhez szükséges helyet. Terv szerint sorsolással döntjük el a lehetőség szerint 4 fős asztalokat játékosait. A leosztás (10 kör) eredményeinek összesítése után újrasorsoljuk az asztalokat és még egy leosztás lesz. A versenyfeltételek pontosítása a verseny előtt történik, a résztvevők számától függően. Az őszi első Családi Társasjáték Klubban bonyolítjuk le a 2. fordulót ugyanilyen időbeosztással és módszerrel. A két forduló eredményei alapján a legjobb 2 játékos jut be az országos döntőbe.

További információk, előzetes regisztráció a versenyre: info@homoludens.hu. Az előzetes regisztráció fontos, hogy tudjuk, mennyi asztallal készüljünk.

2014. szeptember 12. 18.30 - 20.00
verseny