Ki nevet a végén Társasjáték Kör 56. - Új játékunk: Raketofix

Játszóház a Tücsöktanyán. Nagy óvodásokkal, kisiskolásokkal és szüleikkel társasozunk.

Katalin-nap a Fakutya zenekarral
Tücsök Kézműves Műhely, társasjátékkör, játszóház

Új játékunk: Raketofix
Vidám, szórakoztató játék a mozgás, a gondolkodás és a beszéd fejlesztésére a Mobilix, Kaotix és Animalix bolygókon. Ismerd meg az érdekes bolygólakókat és segíts nekik a különböző feladatokban! Logopédusok és fejlesztő-pedagógusok állították össze a játékot.

A Tücsöktanya szeretettel fogadja az öt éves kor alatti gyermekeket, testvéreikkel, szüleikkel és nagyszüleikkel közös játékra, kézműveskedésre, dalolásra, beszélgetésre.

A hétvégi rendezvényeken a homoludens.hu Egyesület is hozzájárul a programok színesítéséhez: társasjátékokat viszünk, hogy együtt játszhassanak a nagyobb gyerekek és szüleik, míg a kicsik a saját korosztályuknak megfelelő játékokkal foglalatoskodnak.

2013. december 1. 10.00 - 13.00
XIII. kerületi kártyával rendelkező családok számára ingyenes
További információ:

Telefon: +36 1 330 5357, +36 30 691 6391, +36 30 452 0430