Bejelentkezés

Címlap

XIII. Kerületi Civil Szervezetek Napja 2011

Nyomtatóbarát változatPDF változat
legszínvonalasabb stand díj 2010 homoludens.hu Egyesület

A civil szervezetek kiállítására, bemutatkozására, a Civil Börzére kerül sor.

A homoludens.hu Egyesület hagyományosan bemutatkozik a Civil Börzén 10 és 15 óra között. A földszinten leszünk, kreativitásfejlesztő játékokat és hajtogatnivalókat viszünk. Az emeleten a Családi Társasjáték Klub játékait mutatjuk be. Nem csak családokat várunk, hanem persze bárkit, aki szívesen kipróbálna érdekes, új társasjátékokat, 10 és 15 óra között.

A civilszakmai fórumon pályázati lehetőségekről, az SZJA 1%-ról, a civilek közéleti szerepvállalásáról, nemzetközi együttműködésekről kapunk tájékoztatást a témák szakértőitől. A rendezvény az előadó művészeti tevékenységet folytató civil szervezetek műsoros estjével, a Civil Gálával zárul.

Szervező: A Budapest Főváros XIII. Kerületének Polgármesteri Hivatala és a XIII. Kerületi Közművelődési Nkft.

A homoludens.hu Egyesület 1. helyezést ért el a "Legszínvonalasabb Stand" versenyen! Köszönjük minden közreműködőnek, különösen Szilágyi Zsuzsának és Villányi Mariannak.

Időpont: 
2011. január 29. 10.00 - 17.00
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Rendezvény jellege: 
kiállítás
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
XIII. Kerületi Civil Szervezetek Napja