Bejelentkezés

Címlap

Lakóközösségi napok - Zöldben, egészségesen! - Gidófalvy Lakótelep - Prevenciós Központ

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Lakóközösségi napok

Lakóközösségi napok – „Zöldben, egészségesen!”

Indul a hat helyszínes és időpontos lakóközösségi napok sorozat a zöld környezet és az egészséges életmód jegyében. Hagyományinknak megfelelően először a Prevenciós Központ udvarán várjuk a környéken lakókat és az arra járókat sportjátékokkal, versennyel, egészségügyi mérésekkel, környezetvédelmi, helytörténeti, gyerek és egyéb programokkal. A gyerekek kedvence, a csúszda is üzemel.

A homoludens.hu Egyesület idén is különleges játékokkal várja az érdeklődőket. Mókuskaland, asszociációs játék – fákról, gyümölcsökről, zöldségekről, állatokról szóló családi játékok – szabadtéri ügyességi óriás jenga, óriás ernyő, petanque, gólyaláb – jelvénykészítés állatok és növények mintáival.

Időpont: 
2024. április 25. 15.00 - 19.00
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
Ingyenes rendezvény
További információ: 

Információ: Szalkai Lajos +36 30 453 4264, szalkailajos@kult13.hu

Rendezvénysorozat cím: 
Lakóközösségi Napok