Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 345. - Kiemelt játék: - T.i.M.E Stories

T.I.M.E Stories társasjáték

T.I.M.E Stories társasjátékban sose add fel!
A T.I.M.E Ügynökség csapataként különböző idősíkokba utazva, az ott élő karakterek bőrébe és szerepébe bújva, küldetések sorát hajtjuk végre. A kudarc számunkra ismeretlen fogalom, addig kell újra és újra nekifutnunk a küldetésnek, amíg sikerül teljesítenünk a feladatunkat.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2024. április 29. 16.00 - 19.00
KSH Könyvtár Társasjáték Klub