Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 286. - Kiemelt játék: Betta

Betta társasjáték

Most kezdődik az első munkanapotok Betti Kedvenceinél, azaz mindenki legkedveltebb állatkereskedésénél. Betti, a bolt tulajdonosa, fontos feladattal bíz meg titeket. Hallgassátok figyelmesen, mert pontokkal jutalmazza majd a megfelelő cselekedeteiteket.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2022. december 5. 16.00 - 19.00
KSH Könyvtár Társasjáték Klub