Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 287. - Kiemelt játék: Old London Bridge

Old London Bridge társasjáték

Építsd fel megfelelő sorrendben a kápolnákat, hídkapukat, fogadókat, boltokat, céhházakat és parkokat, továbbá használd hasznosan a különböző akciókat azért, hogy a játék végén te legyél a leggazdagabb építő és megnyerd a játékot az Old London Bridge társasjátékkal!

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2022. december 12. 16.00 - 19.00
KSH Könyvtár Társasjáték Klub