Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 285. - Kiemelt játék: Aranyásók - a sötét barlang

Aranyásók - a sötét barlang társasjáték

Az Aranyásók: A sötét barlang egy önálló játék, amely újra elhozza az Aranyásók közkedvelt hangulatát. A játék kezdetén minden játékos egy klánhoz csatlakozik, és könnyen megeshet, hogy történetesen egy másik klán szabotőrje lesz.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2022. november 28. 16.00 - 19.00
KSH Könyvtár Társasjáték Klub