Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 285. - Kiemelt játék: Aranyásók - a sötét barlang

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Aranyásók - a sötét barlang társasjáték

Az Aranyásók: A sötét barlang egy önálló játék, amely újra elhozza az Aranyásók közkedvelt hangulatát. A játék kezdetén minden játékos egy klánhoz csatlakozik, és könnyen megeshet, hogy történetesen egy másik klán szabotőrje lesz.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2022. november 28. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Könyvtár Társasjáték Klub