Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 276. - Kiemelt játék: Logi Cross

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Logicross társasjáték

A Logicross egy addiktív logikai játék, amiben az a célod, hogy az állatokat átjuttasd a folyó túloldalára.
Arra motivál, hogy logikus gondolkodással megoldd a rejtvényeket, és így játszva fejleszd a logikai készségedet.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2022. szeptember 19. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Könyvtár Társasjáték Klub