Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 275. - Kiemelt játék: Max a macska

Max, a macska társasjáték

A madárka, az egér és a mókus erdei otthonuk felé tartanak, Max, az éhes kandúr azonban üldözőbe veszi őket. A játékosoknak nagyon oda kell figyelniük, és ügyesen kell taktikázniuk, hogy a kis állatok épségben hazaérjenek.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2022. szeptember 12. 16.00 - 19.00
KSH Könyvtár Társasjáték Klub