Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 274. - Kiemelt játék: Cascadia vadvilága

Cascadia vadvilága társasjáték

Cascadia - Vadvilág A Cascadia egy könnyen, és gyorsan megtanulható társasjáték, ahol egy saját kis vadasparkot próbálunk meg felépíteni az észak-amerikai flóraterületen, miközben figyelünk a célkártyákra is.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2022. szeptember 5. 16.00 - 19.00
KSH Könyvtár Társasjáték Klub