Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 274. - Kiemelt játék: Renature

Renature társasjáték

A KSH Könyvtár a Egyszerű szabályok, de izgalmas döntések és mély taktikai lehetőségek jellemzik ezt a játékot. Minőségi alkatrészeivel és gyönyörű témájával a Renature gazdag játékélményt nyújt az alkalmi és a tapasztalt játékosoknak egyaránt.Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2022. augusztus 29. 16.00 - 19.00
KSH Könyvtár Társasjáték Klub