Lakóközösségi napok -Újra együtt játszhatunk - Kárpát utcai játszótér

Kárpát utcai játszótér

A klímatudatos szemlélet mentén játékos, ismeretszerző programokkal, kézműveskedéssel várják a szervezők a Kárpát utcai játszótéren (Duna teraszon) a környéken lakó gyerekeket és szüleiket, kiegészítve helyi ügyek megbeszélésével és az Ifjúság évéhez kapcsolódó aktivitásokkal. Egészségmegőrző, szűrő és tanácsadási szolgáltatást is nyújtanak. Felelős ebtartásról is lesz bemutató. A rendezvény alatt bohócok, bűvészek és zsonglőrök szórakoztatják a jelenlevőket.

A homoludens.hu Egyesület idén is különleges játékokkal várja az érdeklődőket.
Szabadtéri játékaink: “csavard gyorsabban”, nagyméretű kétszemélyes stratégiai játékok és feladványok, ügyességi dobójátékok próbálhatók ki játékmestereink segítségével. Környezet – és klímavédelem: "szeméthorgászat" (hogy, hol gyűjtenéd, hová dobnád?), hulladékpárosító játék, környezetvédelmi kvíz 6 kategóriában, gyerekeknek és felnőtteknek.

2022. augusztus 25. 15.00 - 19.00
Ingyenes rendezvény