Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 270. - Kiemelt játék: A tiltott sziget

A tiltott sziget társasjáték

A Tiltott Sziget díjnyertes kooperatív társasjáték, amiben a túlélés csak közös erővel, ügyes és határozott döntésekkel sikerülhet, hisz a lábad alatt lévő sziget folyamatosan süllyed. Versenyezz az idővel és a természet elemeivel, szerezd meg a kincseket, mielőtt a hullámok elnyelik a szigetet!

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2022. június 13. 16.00 - 19.00
KSH Könyvtár Társasjáték Klub