Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 253. - Kiemelt játék: Azul

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Azul társasjáték

Az Azul egy gyönyörű, szemet gyönyörködtető absztrakt díjnyertes stratégiai családi társasjáték,. A játékban a különböző kör manufaktúrákról kell gyűjtögetni a színes csempéket, majd feltenni a táblán lévő mintasorra és máris kezdődhet a pontozás. A játék taktikai feladata mellett pozitív hatást kelt az esztétikai élmény is.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2022. január 24. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Könyvtár Társasjáték Klub