Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 248. - Kiemelt játék: Time’s Up! Party

Time's Up! Party társasjárték

Írd körbe – utalj rá egy szóval – mutogasd el! Két csapat versenyez azon, melyikük fejt meg több szót – időre! Az első fordulóban a szavakat körbeírhatják,
a másodikban csak egyetlen szóval utalhatnak rájuk, a harmadikban pedig csak mutogathatnak. A Time's Up! Party társasjárték egy pörgős, nemzetközi sikerű szókitalálós partijáték.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2021. december 13. 16.00 - 19.00
KSH Könyvtár Társasjáték Klub