Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 238. - Kiemelt játék: Titkos szavak

Titkos szavak társasjáték

Azzal a reménnyel indítjuk a klubdélutánjainkat a KSH Könyvtárban, hogy már a pandémia nem fogja újra ellehetetleníteni találkozásainkat.

A Titkos szavak egy kooperatív betüjáték 2-6 személy részére, és a Hanabi és Scrabble különleges ötvözetének tűnik elsőre. A Hanabi-ból hozza azt a különleges mechanizmust, hogy mindenki látja mindenki lapját, kivéve a sajátját. A lapok pedig betűket mutatnak, mint a Scrabble betű lapkákon.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2021. szeptember 27. 16.00 - 19.00