Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 237. - Kiemelt játék: Activity Knock Out

Activity Knock Out társasjáték

Azzal a reménnyel indítjuk a klubdélutánjainkat a KSH Könyvtárban, hogy már a pandémia nem fogja újra ellehetetleníteni találkozásainkat.

Az Activity Knock Out egy újabb izgalmas és szórakoztató példánya a sorozatnak, ahol két csapat küzd meg egymással, persze vér nem folyik.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2021. szeptember 20. 16.00 - 19.00