Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 237. - Kiemelt játék: Activity Knock Out

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Activity Knock Out társasjáték

Azzal a reménnyel indítjuk a klubdélutánjainkat a KSH Könyvtárban, hogy már a pandémia nem fogja újra ellehetetleníteni találkozásainkat.

Az Activity Knock Out egy újabb izgalmas és szórakoztató példánya a sorozatnak, ahol két csapat küzd meg egymással, persze vér nem folyik.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2021. szeptember 20. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub