Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 233. - Kiemelt játék : Mölkky

Mölkky

A járványhelyzetre való tekintettel, a vírusfertőzést megelőző intézkedések mellett kerül megrendezésre a klub. Ezek közül kiemelendő: 1-1,5 méteres távolság tartása, maszk állandó használata, kézfertőtlenítő használata. Tájékoztatásképp szintén fontos, hogy a könyvtárba csak tünetmentesen, hőmérsékletmérést és egy nyilatkozat kitöltését követően lehet belépni.

Egy finn játékkal csalogatunk a klubba. Gyertek!

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2020. október 19. 16.00 - 19.00