Bejelentkezés

Címlap

Családi társasjáték klub 197. - Kiemelt játék: Smart 10

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Smart10 társasjáték

Egy izgalmas kvízjáték az egész család számára! A Smart 10 társasjátékban egyszerre lesz szükséged a megérzéseidre és a tájékozottságodra is! Egy kérdés, tíz lehetséges válasz. Tudod, melyik a helyes? Nem gond, ha nem, még mindig van lehetőséged tippelni. De jól fontold meg, hogy döntesz, hiszen egy rossz válasszal értékes pontokat veszíthetsz! Gyűjts össze 15 pontot a helyes válaszokkal, és legyél Te a nyertes!

Ugyanez nap kártyakiállításra is sor kerül "Keverjük a kártyát - kártyajátékok mindenkinek" címmel.

Ha kellemes társaságban szeretnél társasjátékozni, új játékpartnerre szeretnél szert tenni, gyere közénk! Több mint 400 féle játék közül választhatsz. Játékmestereink segítenek a játékszabályok megismerésében. Már 6 éves kortól várjuk a gyerekeket és szüleiket, és vannak látogatók 90 éves korúakig minden korosztályból.

A klub a homoludens.hu Egyesület, Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház és a XIII. kerületi Önkormányzat támogatásának köszönhetően ingyenesen látogatható, nincs tagdíj, nincs belépődíj!

Időpont: 
2020. szeptember 11. 18.00 - 21.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
További információ: 

További információt egyesületünk telefonszámán tudunk adni: 06-30-9346297

Rendezvénysorozat cím: 
Családi társasjáték klub