Bejelentkezés

Legközelebb

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 227. - Kiemelt játék: Catan Kereskedők és barbárok

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Catan Kereskedők és barbárok társasjáték

A Catan Kereskedők és barbárok a Catan társasjátékhoz tartozó kiegészítő csomag. Az utakon barbárok fosztogatnak, a megrongált épületeket renoválni kell, és a sivatagban nomádok telepednek le. A két játékcsomag egy hosszú és izgalmas játékot eredményez.

Önmagában nem alkalmas játékra, csak az alapjátékkal együtt játszható!
A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2020. február 17. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub