Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 227. - Kiemelt játék: Catan Kereskedők és barbárok

Catan Kereskedők és barbárok társasjáték

A Catan Kereskedők és barbárok a Catan társasjátékhoz tartozó kiegészítő csomag. Az utakon barbárok fosztogatnak, a megrongált épületeket renoválni kell, és a sivatagban nomádok telepednek le. A két játékcsomag egy hosszú és izgalmas játékot eredményez.

Önmagában nem alkalmas játékra, csak az alapjátékkal együtt játszható!
A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2020. február 17. 16.00 - 19.00