Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 221. - Új játék: Smart10

Smart10 társasjáték

A Smart10 társasjátékban egy újabb ragyogó kvízjátékot ismerhetünk meg, ahol jól jön az általános műveltség, lexikális tudás, de a tippelés is fontos, hogy minél több pontot tudj gyűjteni...

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2020. január 6. 16.00 - 19.00
KSH Könyvtár Társasjáték Klub