Bejelentkezés

Legközelebb

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 221. - Új játék: Smart10

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Smart10 társasjáték

A Smart10 társasjátékban egy újabb ragyogó kvízjátékot ismerhetünk meg, ahol jól jön az általános műveltség, lexikális tudás, de a tippelés is fontos, hogy minél több pontot tudj gyűjteni...

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2020. január 6. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub