Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 221. - Karácsonyi sokadalom /Hozz egy játékot és tanítsd/

Karácsonyi sokadalom  /Hozz egy játékot és tanítsd/

Elérkeztünk az esztendő utolsó klubjához. És itt a Karácsony! Ez alkalommal előveszünk minden, a könyvtárban található társasjátékunkat. Válogathattok kedvetek szerint. SŐT! Hozzátok el otthonról legkedvesebb társasjátékotokat és tanítsátok meg nekünk is. Így gazdagítsuk egymást, és osszuk meg örömünket!

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2019. december 23. 16.00 - 19.00