Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 219. - Új játék: Travelin

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Travelin társasjáték

Busz-, vonat- vagy repülőjeggyel, vagy akár kombinálva össze utazhatod Európa zugait. Nyolc kártyával indulsz és addig kell barangolnod, míg össze tudod szedni három különböző ország kártyáját. Az sem mindegy, hogy ezek a kártyák hány pontot érnek. a Travelin egy kellemes társasági játék, kikapcsol, izgalmas és szórakoztató.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

A klub működését 2019-ben a II. kerületi Önkormányzat is támogatja.

Időpont: 
2019. december 9. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub