Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 219. - Új játék: Travelin

Travelin társasjáték

Busz-, vonat- vagy repülőjeggyel, vagy akár kombinálva össze utazhatod Európa zugait. Nyolc kártyával indulsz és addig kell barangolnod, míg össze tudod szedni három különböző ország kártyáját. Az sem mindegy, hogy ezek a kártyák hány pontot érnek. a Travelin egy kellemes társasági játék, kikapcsol, izgalmas és szórakoztató.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2019. december 9. 16.00 - 19.00