Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 217. - Új játék: Igen? És...

Igen? És... társasjáték

Az Igen? És… társasjátékban nincs más dolga a játékosoknak, csak egy kicsit ismerni a játékostársakat… vagy kitalálni a szokásaikat, gondolataikat. Pontot csak akkor kapnak, ha meg tudják mondani, hányan válaszolnak igennel a sok hétköznapi és rendkívüli helyzetet idéző kérdéskártyákra.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A klub működését 2019-ben a II. kerületi Önkormányzat is támogatja.

2019. november 25. 16.00 - 19.00