Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 213. - Kiemelt játék: Activity Multi Challenge

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Activity Multi Challenge társasjáték

Az Activity Multi Challenge hihetetlenül szórakoztató, mert a 10 új előadásmód és az idő elleni küzdelem elképesztően felpörgeti a játékot! 1.320 új feladvány 15 izgalmas kategóriában, 10 új előadásmód, 3 nehézségi szint: kezdő, haladó és profi kooperatív vagy verseny játékmód. Csak jó lehet!

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

A klub működését 2019-ben a II. kerületi Önkormányzat is támogatja.

Időpont: 
2019. október 28. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub