Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 213. - Kiemelt játék: Activity Multi Challenge

Activity Multi Challenge társasjáték

Az Activity Multi Challenge hihetetlenül szórakoztató, mert a 10 új előadásmód és az idő elleni küzdelem elképesztően felpörgeti a játékot! 1.320 új feladvány 15 izgalmas kategóriában, 10 új előadásmód, 3 nehézségi szint: kezdő, haladó és profi kooperatív vagy verseny játékmód. Csak jó lehet!

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2019. október 28. 16.00 - 19.00