Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 211. - Kiemelt játék: Lighthouse Run

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Lighthouse Run társasjáték

Készen állsz, hogy részt vegyél egy vitorlás versenyben, amit a többiek és az idő ellen is vívtok? Hisz bármikor megérkezhet a vihar, nincs idő totojázni. Érd el kacskaringózó folyó végén a kikötőt, mielőtt még beköszöntene a hatalmas szél és a szakadó eső! Vajon sikerülni fog, ha mindig csak 3 világítótorony mutatja az utat? Próbáld ki a Lighthouse Run társasjátékot!

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

A klub működését 2019-ben a II. kerületi Önkormányzat is támogatja.

Időpont: 
2019. október 14. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub