Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 209. - Kedvelt játék: Igen?

Igen? társasjáték

Az elmúlt év kiállításainak kedvelt játékai.

Az Igen? egy egymás megismerő kedves, ugyanakkor izgalmas társasjáték, akár csoportépítő alkalmakra is felhasználható, de egy jó baráti körben is remekül játszható.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2019. szeptember 30. 16.00 - 19.00